Serdecznie witamy na stronie www.apipolwegrzyn.pl, należącej do firmy PHU APIPOL Danuta Węgrzyn, która mieści się w Szprotawie przy ulicy 3 Maja 6.  

Firma APIPOL powstała w kwietniu 2012 roku i zajmuje się głównie sprzedażą sprzętu pszczelarskiego. Od tego czasu, firma nieustannie się rozwija, a do sprzedaży regularnie wprowadzane są nowe produkty.

W 2019 roku APIPOL został laureatem konkursu Orły handlu 2019 r. Nagroda ta przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i miłe zaskoczenie. Wyróżnienie to jest wynikiem zadowolenia moich klientów, którzy pozytywnie wypowiadają się na temat sklepu i ponownie wracają. Te opinie dodają mi skrzydeł i motywują do dalszej pracy.

Od samego początku APIPOL zajmuje się również sprzedażą miodów, propolisu, pyłku kwiatowego i pierzgi (która zdobywa coraz większe zainteresowanie ze względu na naturalne witaminy)  Miód i produkty pszczele pochodzą z własnej pasieki, która należy do mojego taty Stanisława Kroczaka, pszczelarza z blisko 50-letnim doświadczeniem. Pszczoły są Jego pasją, której poświęca każdą wolną chwilę.

Nasze miody cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ich walory smakowe są regularnie doceniane na konkursach organizowanych w ramach Jarmarku Miodu i Wina w Żarach. Co roku miody otrzymują nagrody i wyróżnienia za najsmaczniejszy miód w poszczególnych kategoriach (zdjęcia w galerii).

                  Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami z naszej pasieki a także  z ofertą naszego sklepu.

Z wyrazami szacunku właścicielka firmy

Danuta Węgrzyn


     Firma zarejestrowana pod numerami

NIP  9241078149

REGON  977800327

 Dane do przelewu

PHU APIPOL Danuta Węgrzyn

ul. 3 Maja 6

                                  67-300 Szprotawa                                       

 nr rachunku bankowego mBank

48 11402004 0000 3002 7419 3473